chvilka pro tebe

5 minut denně dokáže v průběhu měsíce změnit vaše břicho k nepoznání: Věnujte se této činnosti a uvidíte výsledky

I když břicho patří skutečně u žen mezi nejproblematičtější partie, nemusí vás faldíky na něm trápit natrvalo. Ano, bude to chtít zřejmě trošku sebezapření, ale vše se dá. Jen třeba chtít.

Mohlo by vás zajímat: Mnohým chybí jeden z top vitamínů: Zachraňte své zdraví před sníženou imunitou

Podívejte se jak se v průběhu 30 dní dokážete zbavit svých nedokonalostí a povýšit je na přednosti. Přitom tomuto rituálu, musíte věnovat denně mnohem méně času, než jste zřejmě předpokládali.

5-minutová série k nádhernému břichu

  1. minuta: Skoky přes švihadlo – Patří mezi ideální kardio a spálíte při nich i poměrně dost kalorií. 50 skoků je na úvod tak akorát a dokážete je dát bezproblémů během jedné minuty.
  2. – 3. minuta: Za absolutně perfektní cvičení se považuje mrtvý tah. Právě proto byste mu při formování bříška měli věnovat zvláštní pozornost. Dá se říci, že je to jakýsi královský cvik, protože zapojuje téměř každý sval v těle. No a tím, že pracuje najednou více svalů, logicky, spálíte i více energie, než kdybyste cvičili izolované, samostané cviky.
    Čtěte také: Nejčastější příčina přibírání je sedavé zaměstnání: Změnou těchto návyků se na vás nebudou lepit tuky
  3. minuta: Dřepy – V rámci 5 minútovky pokračujte s dřepy s Kettlebell. Nejenže pomohou tvarovat váš zadek, ale zároveň si formujete i core a samotné břicho.
  4. minuta: sklapovaček – V závěru cvičení se soustřeďte na sklapovačky se závažím. Posledné minutu se snažte ze sebe dostat úplné maximum a jeďte naplno.
    Je jen na vás jestli budete cvičit ráno nebo večer. To vůbec nehraje roli. Podstatná je samotná intenzita tréninku. 5 minut je relativně krátký čas, proto opravdu pracujte intenzivně.

Nezapomínejte, že základem jakékoli změny na těle je hydratace. Voda je ideálním pomocníkem i když cítíte hlad.

Proto mějte vždy po ruce láhev s čistou vodou při každém zaškvŕkaní v břiše se pořádně napijte. Tento trik vám nejenže odbourá pocit hladu, ale vy se reálně i budete na konci dne cítit mnohem lépe.

Tři věci, které vám pomohou během měsíce dosáhnout cíle efektivněji
dobrá životospráva
hydratace
5-minutový kombinovaný trénink

PR články

Nejnovější články

Další články autora